Old Boys A - B


* Stilling hold A

Stilling hold B

* Reglement


Til alle holdledere:
Kan vi ikke prøve, at sende resultat umidelbart efter kampen på mail til Knud

formand@vendelboerne.com

EKS:

(Old Boys  A eller B

Hjemmehold - udehold 0-0)

Aalborg Fodbolddommeklub

Kampfordeler:
Torben Nielsen
Kontortid man - fredag 10:00 - 15:00
Tlf.: 89 39 99 13 mobiltlf. 29 33 79 80
E-mail: aalborgdommer@dbujylland.dk

Holdledere

Del siden

Du er besøgende nr.:

Team Østvendsyssel (Grøn trøje)


Tommy Jensen

Skelgaardsvej 4A, 9340 Asaa

Tlfnr.: 27 38 86 10

Mail: tommyasaa@gmail.com


Bagterp 1
Gule trøjer

Spillested:
Bagterp Idrætsanlæg
Fuglsigvej 52
9800 Hjørring

Holdleder:
Jess Andersen
9800 Hjørring
Tlf.: 61 40 01 14
thorndahl81@gmail.com

Dan Taagaard, Brønderslev

Brønderslev
Røde trøjer
Spillested:Arena Kop & Kande
Gl. Agdrupvej 17
9700 Brønderslev

Holdleder:
Dan Taagaard
9700 Brønderslev
Tlf.: 28 96 71 29
Email: dtaagaard@gmail.com

Flauenskjold (Rød/Hvid striber)


Thomas Jensen

mail: tje@butler.dk

Tlfnr.: 22 38 00 01

Ib Sørensen

mail: ibsørensen14@gmail.com

Tlfnr.: 20 15 52 51


Heine Madsen, HI

Heine Madsen, HI

HI Røde trøjer
Spillested:
Hjørring IF´s Anlæg
Landlyst 9
9800 Hjørring

Holdleder:
Heine Madsen
9800 Hjørring
Tlf.: 22 22 01 87
Mail:
heinebmadsen@gmail.com

Hirtshals 1
Hvide trøjer
Spillested:
Schilie Arena
Søndergade 20
9850 Hirtshals

Holdleder:
Steffen Ledet
9850 Hirtshals
Tlf.: 50 98 79 57
E-mail: steffen@bagterpmurer.dk

Hjallerup (Blå trøje)







Dennis Cleemann

9320 Hjallerup

Tlfnr.: 49 40 09 79

Mail: hiffodboldkontingent.sponsor@gmail.com


Steffen Ledet, Hirtshals

Hundelev/Vrå 1 (Røde Tørjer/Hvide/Grønne)
Spillested: (Forår)
Gølstrup Stadion
Løkkensvej 708
9800 Hjørring
Spillested: (Efterår)
Vrå Stadion
Stadionvej 17
9760 Vrå

Holdleder
Gleen Vangsted
Hundelev, 9740 Løkken
Mobil: 22 66 60 58
E-mail:glen_vangsted@yahoo.dk

Jerslev Gule trøjer
Spillested:
Jerslev Stadion
Anlægsvej 23
9740 Jerslev J

Holdleder:
Palle Poulsen
9740 Jerslev
Tlf.: 26 29 19 77
E-mail: palle.poulsen@outlook.com


SHI Hvide trøjer
Spillested:
Højene Hallen
Vellingshøjvej 380
9800 Hjørring

Holdleder:
Mads Nielsen
9800 Hjørring
Tlf.: 40 61 94 90
E-mail: man@sparv.dk

Sindal
Grønne trøjer
Spillested:
Sparekassen Danmark Arena
Parallelvej 14
9870 Sindal

Holdleder:
Anders Thorsager
9870 Sindal
tlf.: 41 60 17 60
E-mail: thorsager.thorsager@gmail.com


Skallerup
Røde trøjer
Spillested:
Skallerup Hallen
Villerupvej 120
9800 Hjørring

Holdleder:
Frederik S. Nielsen
9800 Hjørring
Tlf.: 28 12 41 23
E-mail: frederik.schoening@hotmail.com

Skagen (Blå trøje)


Mikael Andersen

9990 Skagen

Tlfnr.: 81 88 43 30

Mail: mikael.andersen@ruths-hotel.dk

Klubhus: 98 44 19 98



Strandby
Gule trøjer

Spillested:
Skeltvedvej 78
9970 Strandby

Holdleder:
Dennis Sørensen
9970 Strandby
tlf.: 22 16 91 81
E-mail: tuenvej56@gmail.com

Sæby (Rødetrøjer)
Spillested:
*
9300

Holdleder:
Anders Ole Engen
9300 Sæby
tlf.: 60 12 96 51
E-mail: engen82@live.dk

TUI Tårs
Blå trøjer
Spillested:
SCO Park
Halvej 2
9830 Tårs

Holdleder:
Mikkel Hansen
9830 Tårs
Tlf.: 40 27 51 96
E-mail: m_hansen24@hotmail.com
Thomas Mejer
Tlfnr.: 41 15 26 03
mail: mejer1981@hotmail.com

Uggerby
Grønne trøjer
Spillested:
Uggerby IF´s Anlæg
Uggerhøjvej 25
9800Hjørring

Holdleder:
Keld Abildgaard
9800 Hjørring
Tlf.: 24 62 66 24
E-mail: keldabildgaard@gmail.com

Vrå 2 Hvide trøjer
Spillested:
Vrå Stadion
Stadionvej 17
9760 Vrå


Jacob H. Drivsholm

9760 Vrå

Tlfne.: 28 70 42 01

Mail: Qublajacob@gmail.com

Østervrå (Rød trøje)


Mads Holm Madsen

Havebakken 9, 9200 Aalborg SV

Tlfne.: 23 73 03 23

Mail: madsholmmadsen@gmail.com

Vodskov (Gule trøje)


Lars Arendrup

9310 Vodskov

Tlfne.: 30 42 82 84 

Mail: larendrup@gmail.com